Junior Floorball - Junior Floorball Summer 2018 - Current Fixtures - (Standings)

Saturday 03 Mar 2018
8:30AMJohn XXIIICourt 1
Lightning Lizards
vs
The Q Flashes
8:30AMJohn XXIIICourt 2
Freshwater Hurricanes
vs
The Saints
8:30AMRevolution SportsCourt 4
Blue Jedi Knights
vs
Rogue Seven
8:30AMRevolution SportsCourt 5
Mount Claremont Happy Feet
vs
Monster Crush
9:05AMJohn XXIIICourt 1
Quinnieroos
vs
Freshwater Thunder
9:05AMJohn XXIIICourt 2
Hornets
vs
Thunderbolts
9:05AMRevolution SportsCourt 4
St Thomas Rockets
vs
Outback Bandits
9:05AMRevolution SportsCourt 5
Mt Claremont Glory
vs
St Thomas Rock n Rollers
9:40AMJohn XXIIICourt 1
MLC Unicorns
vs
The Titans
9:40AMJohn XXIIICourt 2
The Champions
vs
The Vipers
9:40AMRevolution SportsCourt 4
Fast and the Furious
vs
CCGS Tigers
9:40AMRevolution SportsCourt 5
Flaming Dragons
vs
Invincible Pineapples
10:15AMJohn XXIIICourt 1
St Thomas Chargers
vs
CCGS Lions
10:15AMJohn XXIIICourt 2
St Thomas Stars
vs
Freshie Fireblazers
10:15AMRevolution SportsCourt 4
Scotch Super Stars
vs
The Hammerheads
10:15AMRevolution SportsCourt 5
Burritos
vs
The Comets
10:50AMJohn XXIIICourt 1
Deadly Pirates
vs
The Flamers
10:50AMJohn XXIIICourt 2
Hurricanes
vs
Typhoons
10:50AMRevolution SportsCourt 4
The Jedi's
vs
Zippy Zebras
10:50AMRevolution SportsCourt 5
Mt Claremont Scorchers
vs
PLC Pink Fireballs
11:25AMJohn XXIIICourt 1
Assassins
vs
Super Sliders
11:25AMNewman CollegeCourt 3
Blue Ninja's
vs
Kapinara Cats
11:25AMJohn XXIIICourt 2
Magic Monkeys
vs
Wembley Warriors
11:25AMRevolution SportsCourt 4
The Jedi's 2
vs
War Dogs
11:25AMRevolution SportsCourt 5
Glitter Girls
vs
Wembley Tigers
12:00PMJohn XXIIICourt 1
Mighty Minions
vs
Doubleview
12:00PMNewman CollegeCourt 3
The Future
vs
Blazers
12:00PMJohn XXIIICourt 2
London's Lightning Rods
vs
The Scoundrels
12:00PMRevolution SportsCourt 4
Blue Wolves
vs
Leopards
12:00PMRevolution SportsCourt 5
Diamonds
vs
Zulus
12:35PMJohn XXIIICourt 1
FC Quintilian
vs
Hale
12:35PMNewman CollegeCourt 3
The Future
vs
Bulldogs
12:35PMJohn XXIIICourt 2
Flaming Sticks
vs
Thunder
12:35PMRevolution SportsCourt 4
Super Stix
vs
Redbacks
12:35PMRevolution SportsCourt 5
Killer Bees
vs
Space Monkeys
1:10PMJohn XXIIICourt 1
The Wolves
vs
Westside Warriors
1:10PMNewman CollegeCourt 3
Freshie Fire Eaters
vs
Rockets
1:10PMJohn XXIIICourt 2
Cobro's
vs
Devils
1:10PMRevolution SportsCourt 4
Crusaders
vs
Floor Troopers
1:10PMRevolution SportsCourt 5
Just Shoot It
vs
Power Force
1:45PMJohn XXIIICourt 1
Hawks
vs
Hearties
1:45PMNewman CollegeCourt 3
The Mavericks
vs
The Razors
1:45PMJohn XXIIICourt 2
MLC Tornados
vs
Raptors
1:45PMRevolution SportsCourt 4
Mighty Bulls
vs
Piranhas
1:45PMRevolution SportsCourt 5
Quick Stix
vs
The Breakers
2:20PMJohn XXIIICourt 1
Cows From Heaven
vs
Fast Forward
2:20PMNewman CollegeCourt 3
The Dragons
vs
The Spicy Dorritos
2:20PMJohn XXIIICourt 2
The Mighty Ducks
vs
Cobras
2:20PMRevolution SportsCourt 4
Kookaburras
vs
Potato Chips
2:20PMRevolution SportsCourt 5
Lightening Goals
vs
Floor Crabs
2:55PMJohn XXIIICourt 1
Mighty Dogs
vs
Boyz in Black
2:55PMNewman CollegeCourt 3
Orbs of Discord
vs
The Rookies
2:55PMJohn XXIIICourt 2
The Mighty Ducks 2
vs
Hot-Dog Heroes
2:55PMRevolution SportsCourt 4
Steeze Clan
vs
The Snipers
2:55PMRevolution SportsCourt 5
The Pandas
vs
Tornados
3:30PMJohn XXIIICourt 1
Flawless
vs
Sonic's
3:30PMNewman CollegeCourt 3
Phoenixes
vs
Shentons 9's
3:30PMJohn XXIIICourt 2
Panthers
vs
The Ballinators
3:30PMRevolution SportsCourt 4
Record Breakers
vs
The Zamboni's
3:30PMRevolution SportsCourt 5
Waing Chung
vs
Anti-oonz Republic
4:05PMJohn XXIIICourt 1
Blue Roos
vs
Las Chicas
4:05PMJohn XXIIICourt 2
Sexy Salmon
vs
The Warriors
4:05PMRevolution SportsCourt 4
Nerdy Pandas
vs
Pyro Maniacs
4:05PMRevolution SportsCourt 5
Nan's with Attitude
vs
Spuds
4:40PMJohn XXIIICourt 1
Aiden's Team
vs
Prawn Stars
4:40PMJohn XXIIICourt 2
Victorious Secret
vs
Wild Things
4:40PMRevolution SportsCourt 4
The Dream Team
vs
Thunder Warriors
4:40PMRevolution SportsCourt 5
Abombinaball
vs
Fire Queenz
5:15PMJohn XXIIICourt 1
Flash Blue Card
vs
Gimp United
5:15PMJohn XXIIICourt 2
Finland
vs
Scorchers
5:15PMRevolution SportsCourt 4
Storm Raiders
vs
Sweden
5:15PMRevolution SportsCourt 5
Abombinaball
vs
Sharks
5:50PMJohn XXIIICourt 1
The Onions
vs
Golden Stars
5:50PMRevolution SportsCourt 4
Sweden
vs
The Mod Squad
5:50PMRevolution SportsCourt 5
The Lightening Rabbits
vs
Phantoms
Saturday 03 March 2018
8:30AM Court 1
Lightning Lizards
The Q Flashes
8:30AM Court 2
Freshwater Hurricanes
The Saints
8:30AM Court 4
Blue Jedi Knights
Rogue Seven
8:30AM Court 5
Mount Claremont Happy Feet
Monster Crush
9:05AM Court 1
Quinnieroos
Freshwater Thunder
9:05AM Court 2
Hornets
Thunderbolts
9:05AM Court 4
St Thomas Rockets
Outback Bandits
9:05AM Court 5
Mt Claremont Glory
St Thomas Rock n Rollers
9:40AM Court 1
MLC Unicorns
The Titans
9:40AM Court 2
The Champions
The Vipers
9:40AM Court 4
Fast and the Furious
CCGS Tigers
9:40AM Court 5
Flaming Dragons
Invincible Pineapples
10:15AM Court 1
St Thomas Chargers
CCGS Lions
10:15AM Court 2
St Thomas Stars
Freshie Fireblazers
10:15AM Court 4
Scotch Super Stars
The Hammerheads
10:15AM Court 5
Burritos
The Comets
10:50AM Court 1
Deadly Pirates
The Flamers
10:50AM Court 2
Hurricanes
Typhoons
10:50AM Court 4
The Jedi's
Zippy Zebras
10:50AM Court 5
Mt Claremont Scorchers
PLC Pink Fireballs
11:25AM Court 1
Assassins
Super Sliders
11:25AM Court 3
Blue Ninja's
Kapinara Cats
11:25AM Court 2
Magic Monkeys
Wembley Warriors
11:25AM Court 4
The Jedi's 2
War Dogs
11:25AM Court 5
Glitter Girls
Wembley Tigers
12:00PM Court 1
Mighty Minions
Doubleview
12:00PM Court 3
The Future
Blazers
12:00PM Court 2
London's Lightning Rods
The Scoundrels
12:00PM Court 4
Blue Wolves
Leopards
12:00PM Court 5
Diamonds
Zulus
12:35PM Court 1
FC Quintilian
Hale
12:35PM Court 3
The Future
Bulldogs
12:35PM Court 2
Flaming Sticks
Thunder
12:35PM Court 4
Super Stix
Redbacks
12:35PM Court 5
Killer Bees
Space Monkeys
1:10PM Court 1
The Wolves
Westside Warriors
1:10PM Court 3
Freshie Fire Eaters
Rockets
1:10PM Court 2
Cobro's
Devils
1:10PM Court 4
Crusaders
Floor Troopers
1:10PM Court 5
Just Shoot It
Power Force
1:45PM Court 1
Hawks
Hearties
1:45PM Court 3
The Mavericks
The Razors
1:45PM Court 2
MLC Tornados
Raptors
1:45PM Court 4
Mighty Bulls
Piranhas
1:45PM Court 5
Quick Stix
The Breakers
2:20PM Court 1
Cows From Heaven
Fast Forward
2:20PM Court 3
The Dragons
The Spicy Dorritos
2:20PM Court 2
The Mighty Ducks
Cobras
2:20PM Court 4
Kookaburras
Potato Chips
2:20PM Court 5
Lightening Goals
Floor Crabs
2:55PM Court 1
Mighty Dogs
Boyz in Black
2:55PM Court 3
Orbs of Discord
The Rookies
2:55PM Court 2
The Mighty Ducks 2
Hot-Dog Heroes
2:55PM Court 4
Steeze Clan
The Snipers
2:55PM Court 5
The Pandas
Tornados
3:30PM Court 1
Flawless
Sonic's
3:30PM Court 3
Phoenixes
Shentons 9's
3:30PM Court 2
Panthers
The Ballinators
3:30PM Court 4
Record Breakers
The Zamboni's
3:30PM Court 5
Waing Chung
Anti-oonz Republic
4:05PM Court 1
Blue Roos
Las Chicas
4:05PM Court 2
Sexy Salmon
The Warriors
4:05PM Court 4
Nerdy Pandas
Pyro Maniacs
4:05PM Court 5
Nan's with Attitude
Spuds
4:40PM Court 1
Aiden's Team
Prawn Stars
4:40PM Court 2
Victorious Secret
Wild Things
4:40PM Court 4
The Dream Team
Thunder Warriors
4:40PM Court 5
Abombinaball
Fire Queenz
5:15PM Court 1
Flash Blue Card
Gimp United
5:15PM Court 2
Finland
Scorchers
5:15PM Court 4
Storm Raiders
Sweden
5:15PM Court 5
Abombinaball
Sharks
5:50PM Court 1
The Onions
Golden Stars
5:50PM Court 4
Sweden
The Mod Squad
5:50PM Court 5
The Lightening Rabbits
Phantoms